BULDAN TİCRET ODASI RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

BULDAN TİCRET ODASI RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Yönetim Kurulu Başkanı Halil Baştürkmen  Ramazan Bayramı münasebeti ile kutlama mesajı yayınlamıştır. Başkan Baştürkmen  mesajında şu ifadelere değinmiştir;
 
 “ Bayramların yardımlaşma ve dayanışmanın üst seviyelere çıktığı, dargınların barıştığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostlukların en sıcak şekilde hissedildiği özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramı'nı daha birlikte kutlayacak olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Sevgi ve hoşgörü iklimi içerisinde, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan ayının ardından, üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte bayrama erişmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.
 
 Bayramlar, toplumda sevgi, saygı, kardeşlik, dostluk ve yardımlaşma duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, sevinç ve neşe günleridir. Sevenlerin bir araya geldiği, dargınların barıştığı, günlük hayatta yeteri kadar yaşayamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatı bulduğumuz bayramlar, manevi olarak olgunlaşmamıza da vesile olmaktadır. Buldan Ticaret  Odası adına insanların huzur ve barış içerisinde yaşadığı bir dünya dileğiyle başta üyelerimiz olmak üzere tüm sanayici ve iş adamlarımızın, halkımızın Mübarek Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutlar, ilimize  ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. İyi Bayramlar."