PROTOKOL İMZALANDI.

PROTOKOL İMZALANDI.

Buldan Ticaret Odası ile Denizli Odak Hastanesi arasında imzalanan protokol uyarınca Oda üyeleri sağlık hizmetlerinden %25 indirimli yararlanacak.
Buldan Ticaret Odası ile Denizli Odak Hastanesi protokol imzalandı. Yapılan anlaşmayla Buldan Ticaret Odası üyeleri Denizli Odak Hastanesinden aldıkları muayene, tetkik gibi tüm ayaktan hizmetlerden %25 indirimli yararlanacaklar.
Yapılan protokol töreninde Denizli Odak Hastanesi yetkilileri Mustafa Çağlar ve Ali Yıldırım, Buldan Ticaret Odası üye ve çalışanlarına Odak Hastanesi olarak tüm branşlarda, uzman hekim kadrolarıyla sağlık hizmeti vereceklerini ifade etti.
Buldan Ticaret Odası Başkanı Halil Baştürkmen’de Buldan Ticaret Odası olarak her zaman üyelerinin yanlarında olduklarını ifade ederek “ İnsanlar her şeylerini kaybedebilirler. Ama sağlık bence en önemli hazinedir. Bugün yaptığımız anlaşmayla odamız üyeleri Odak Hastanesinin sağlık hizmetlerinden %25 indirimli yaralanacaklardır. Buldan Ticaret Odası olarak hayırlı olmasını diliyor, tüm üyelerimize ve halkımıza sağlıklı günler temenni ediyorum” dedi.